Zwroty i reklamacje

ZWROT / WYMIANA

Kupując w naszym sklepie nie ryzykujesz złego doboru zamówionego produktu, rozmiaru bielizny. Jeśli okaże się, że rozmiar nie pasuje lub produkt nie spełnia Twoich oczekiwań masz możliwość wymiany (przy wymianie klient ponosi koszty transportu w obie strony) - wymianie podlega tylko bielizna) lub zwrotu czyli możliwość rezygnacji z zakupu bez podania przyczyny w terminie 14 dni.

Zwrot towaru
Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne "oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość" i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami:
NAKSI JOANNA JĘDRAS
ul. Lipowa 28
62-070 Dopiewo  

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria, gratisy.

W przypadku wystąpienia zwrotu lub wymiany towaru, prosimy o powiadomienie nas o tym drogą mailową biuro@naksi.pl , w celu przyspieszenia procedury zwrotu/wymiany oraz ustalenia szczegółów.                                                       

Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie zakupionego produktu wraz z kosztami najtańszej opcji przesyłki. Zwrot towaru odbywa się na koszt nabywcy.

Po przyjęciu zwrotu towaru (informacja o przyjęciu zwrotu zostanie wysłana e-mailem) przekażemy Państwu niezwłocznie pieniądze.  

 

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

Przed wysyłką produktu prosimy o kontakt ze sklepem mailowy: biuro@naksi.pl

1. Formularz zwrotu/reklamacji
Wypełnij formularz zwrotu/reklamacji i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2.Odesłanie produktu
Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią faktury zakupu.

3. Wysyłka
Reklamowany produkt należy wysłać na adres podany w odpowiedzi na wysłanego do nas maila.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Waluty
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Kurier InPost) już od 210,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl