Od momentu powstania Grupa Flavon odebrała niezliczone nagrody krajowe i międzynarodowe za powodzenie i wyjątkowość produktów, koncepcji biznesowej i działalności przedsiębiorstwa.

Niektóre z otrzymanych nagród:

Wartość i Jakość 2018/2019

Wyróżniający Tytuł Konkursu o Wielką Nagrodę za Wartość i Jakość został przyznany w roku 2018 i 2019 roku. Zostały docenione i nagrodzone te produkty węgierskie, usługi i organizacje gospodarcze, które w trakcie swej działalności są oddane sprawie jakości i przywiązują wyjatkową wagę do wytwarzania towarów, czy świadczenia usług o uniwersalnie dobrej jakości. Jego celem jest docenienie wysokiego poziomu jakości towarów i usług.

Wielka Nagroda za Wartość i Jakość 2018 — rodzina produktów Flavon
Wielka Nagroda za Wartość i Jakość 2019 — Flavon Peak Veggie

GRAND GOLD/GOLD AWARD MONDE SELECTION — produkty Flavon, 2012/2014/2015/2016/2018/2020

Międzynarodową Organizację do spraw jakości Monde Selection w Brukseli założono w 1961 roku, w celu testowania i oceniania produktów konsumenckich na całym świecie. Każdego roku tysiące produktów kandyduje, aby wygrać nagrodę tej belgijskiej organizacji, w kategoriach Brązu, Srebra, Złota lub Grand Gold. Ze wszystkich kontynentów świata docierają nominacje, których liczba może być określona na wiele tysięcy. Oprócz badań laboratoryjnych i sensorycznych, doświadczone jury podejmuje decyzję także na podstawie wyników osiągniętych w następujących kategoriach: zgodność z prawem, opakowanie, etykieta, świadomość zdrowotna i ekologiczna oraz innowacyjność. Nasze produkty wielokrotnie zdobyły już najwyższe odznaczenia w kategorii Diet & Health.

2012. Grand Gold Award — Flavon Max +
2014. Grand Gold Award — Flavon Protect
2015. Grand Gold Award — Flavon Green +
2016. Gold Award — Flavon Joy
2018. Gold Award — Flavon Peak Fruit
2020 Gold Award — Flavon Peak Future

Złoty Certyfikat Rzetelności — Flavon Group Polska sp. z o. o., 2014/2015/2016/2017/2018

Potwierdza silną pozycję rynkową naszej polskiej firmy, jej postawę biznesową zgodną z najwyższymi normami etycznymi oraz poczuciem odpowiedzialności społecznej. Krąg działalności nagrodzonych przedsiębiorstw porusza się z roku na rok po szerokiej skali, ale wspólne w nich jest to, że działają bazując na rzetelności, uczciwej pracy i nieustannym zachowaniu zasad etycznych.

Prezes założyciel naszej grupy firm w maju 2019 r. odebrał Diamentowe wyróżnienie, albowiem w trakcie poprzednich pięciu lat Flavon Group Polska za każdym razem zasłużyła sobie na nagrodę komisji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN Paczka) już od 99,99 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl