Od momentu powstania Grupa Flavon odebrała niezliczone nagrody krajowe i międzynarodowe za powodzenie i wyjątkowość produktów, koncepcji biznesowej i działalności przedsiębiorstwa.

Niektóre z otrzymanych nagród:

Wartość i Jakość 2018/2019

Wyróżniający Tytuł Konkursu o Wielką Nagrodę za Wartość i Jakość został przyznany w roku 2018 i 2019 roku. Zostały docenione i nagrodzone te produkty węgierskie, usługi i organizacje gospodarcze, które w trakcie swej działalności są oddane sprawie jakości i przywiązują wyjatkową wagę do wytwarzania towarów, czy świadczenia usług o uniwersalnie dobrej jakości. Jego celem jest docenienie wysokiego poziomu jakości towarów i usług.

Wielka Nagroda za Wartość i Jakość 2018 — rodzina produktów Flavon
Wielka Nagroda za Wartość i Jakość 2019 — Flavon Peak Veggie

GRAND GOLD/GOLD AWARD MONDE SELECTION — produkty Flavon, 2012/2014/2015/2016/2018/2020

Międzynarodową Organizację do spraw jakości Monde Selection w Brukseli założono w 1961 roku, w celu testowania i oceniania produktów konsumenckich na całym świecie. Każdego roku tysiące produktów kandyduje, aby wygrać nagrodę tej belgijskiej organizacji, w kategoriach Brązu, Srebra, Złota lub Grand Gold. Ze wszystkich kontynentów świata docierają nominacje, których liczba może być określona na wiele tysięcy. Oprócz badań laboratoryjnych i sensorycznych, doświadczone jury podejmuje decyzję także na podstawie wyników osiągniętych w następujących kategoriach: zgodność z prawem, opakowanie, etykieta, świadomość zdrowotna i ekologiczna oraz innowacyjność. Nasze produkty wielokrotnie zdobyły już najwyższe odznaczenia w kategorii Diet & Health.

2012. Grand Gold Award — Flavon Max +
2014. Grand Gold Award — Flavon Protect
2015. Grand Gold Award — Flavon Green +
2016. Gold Award — Flavon Joy
2018. Gold Award — Flavon Peak Fruit
2020 Gold Award — Flavon Peak Future

Złoty Certyfikat Rzetelności — Flavon Group Polska sp. z o. o., 2014/2015/2016/2017/2018

Potwierdza silną pozycję rynkową naszej polskiej firmy, jej postawę biznesową zgodną z najwyższymi normami etycznymi oraz poczuciem odpowiedzialności społecznej. Krąg działalności nagrodzonych przedsiębiorstw porusza się z roku na rok po szerokiej skali, ale wspólne w nich jest to, że działają bazując na rzetelności, uczciwej pracy i nieustannym zachowaniu zasad etycznych.

Prezes założyciel naszej grupy firm w maju 2019 r. odebrał Diamentowe wyróżnienie, albowiem w trakcie poprzednich pięciu lat Flavon Group Polska za każdym razem zasłużyła sobie na nagrodę komisji.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Paczkomaty 24/7 InPost) już od 99,99 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl